E-learning

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej platformy e-learningowej. Jako jedyni w kraju oferujemy dostęp do nauki 24 jezyków !!!.

Jeśli chcesz MÓWIĆ i ćwiczyć rozumienie ze słuchu to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Nielimitowany dostęp przez internet 24 godziny na dobę. Zaawansowany system rozpoznawania Twojego głosu sprawia, że jesteś rozumiany lub sugeruje poprawę Twoich  wypowiedzi. Efekty możemy zagwarantować Ci na piśmie!

Jeśli miałeś już do czynienia z platformami do nauki jezyków obcych i doszedłeś do wniosku, że to tylko maszynki do sprawdzania testów to właśnie trafiłeś na coś kompletnie nowego.

Brak Ci motywacji? Jeśli zaczniesz wreszcie mówić już po kilku godzinach pracy z platformą (gwarantowane) motywacja wróci błyskawicznie.

Dlaczego jesteśmy tacy pewni swego? Sami uczymy się z tej platformy kolejnych języków i efekty nas ciągle pozytywnie zaskakują!

Jak to działa:

Reagujemy na język obcy słyszany w słuchawkach mówiąc do mikrofonu lub naciskając myszką odpowiedni obraz na ekranie monitora. Program jest tak logiczny, że nic nie trzeba sobie tłumaczyć na język polski więc poznaje się język intuicyjnie, w sposób naturalny- tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Uczymy się od początku nie tylko mówić ale i myśleć w obcym języku. W przeciwieństwie do książek, płyt czy wideo program zmusza do reakcji a, jak wiadomo, uczymy się najszybciej przez działanie. Nie marnujemy energii na zapamiętywanie gdyż materiał jest podawany w dokładnie przemyślanej sekwencji, krok po kroku. Nawet jeśli startujemy od zera już po kilku minutach, bez wysiłku, wymawiamy zdania zbudowane ze słów, które wymówiliśmy kilka sekund wcześniej. Daje to ogromną motywację do dalszej pracy gdyż przypomina to efekt  toczącej się śnieżnej kuli.

Zalety:

– z platformy może korzystać cała rodzina (dzieci, młodzież, dorośli) przez 24 godziny na dobę

– najskuteczniejszy produkt na rynku (przebadaliśmy wszystkie dostępne platformy e-learningowe)- wystarczy spojrzeć kto z tej platformy korzysta:

– NASA

– Rząd Amerykański

– Armia Amerykańska

– 5 milionów ludzi na całym świecie (w tym najbardziej rozpoznawalne firmy o zasięgu globalnym)

– ONZ

– od półtora roku- ponad 100 naszych kursantów (wszyscy zadowoleni)

– ze względu na bardzo szybkie tempo nauki- idealna przed wyjazdem wakacyjnym (mamy 24 języki)

– świetna by nie stracić kontaktu z językiem. Oczywiście kursant sam decyduje jak często i jak długo z niej korzysta

– może służyć jako odrębny kurs lub jako dopełnienie Państwa kursu w Pi School (możemy tak skonstruować zawartość, że będziecie Państwo ćwiczyć tylko to, na czym Państwu zależy, np. mówienie)

– a poza tym jest przyjemna i zabawna!

                                                                    Ceny:

Dla naszych kursantów nielimitowany dostęp do platformy proponujemy już od 20 zł miesięcznie!!!

Kody dostępu i szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w biurze każdego z oddziałów szkoły.

Dla osób, które nie są naszymi kursantami opłata za półroczny dostęp od 200 zł.

Oferowane języki:

angielski (British)

angielski (American)

niemiecki

hiszpański (Hiszpania)

hiszpański (Ameryka Łacińska)

włoski

francuski

rosyjski

polski dla obcokrajowców

szwedzki

chiński

holenderski

japoński

arabski

hindi

irlandzki

portugalski

koreański

grecki

hebrajski

perski

turecki

wietnamski

łacina