Język Angielski z dojazdem do dziecka

z dojazdem także: niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski

Jeśli nie macie Państwo czasu na dowóz dziecka do naszej szkoły, my przyjedziemy do Was.

W cenie korepetycji (od 60zł za godzinę lekcyjną), oprócz zajęć językowych otrzymacie Państwo jakość i dostęp do zasobów nowoczesnej szkoły językowej. Uczący się angielskiego otrzymają także pakiet “totalne zanurzenie w języku” : zerknij

Na zajęciach z dojazdem prowadzimy wszystkie rodzaje kursów dla dzieci, także korepetycje.

Częstotliwość i intensywność kursu dostosowujemy do potrzeb Państwa dziecka.

Gdzie?
Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic oraz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od naszych pozostałych oddziałów: Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka, Piaseczno.

Jak zacząć?

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić pierwsze zajęcia dla dziecka. Uzgodnimy wygodny dla Państwa i dziecka termin oraz miejsce. Jeśli po pierwszych zajęciach będziecie Państwo zadowoleni, podpiszemy umowę na taki okres, jaki Państwu odpowiada (i na taką liczbę godzin, jaka Państwu odpowiada).

Pierwsza lekcja

Już przed pierwszymi zajęciami będziemy chcieli poznać Państwa oczekiwania dotyczące nauki języka dla dziecka. Chcemy aby Państwa dziecko wykorzystało czas zajęć do maksimum. Podczas pierwszej lekcji angielskiego (lub języka, który Państwo wybrali) lektor bedzie chciał z Państwem z pewnością porozmawiać nieco więcęj na ten temat. Wiedząc jaki jest cel w nauce języka (np. komunikacja, pomoc w nauce szkolnej), łatwiej bedzie nam dobrać właściwe proporcje mówienia, słuchania czy gramatyki i zaprojektować kurs. Oczywiście nie płacicie Państwo za czas poświęcony na badanie potrzeb i oczekiwań.

lektor

Po pierwsze: profesjonalista- nasi lektorzy mają pełne kwalifikacje i co najmniej kilkuletnie doświadczenie w uczeniu dzieci języka angielskiego (podobnie w przypadku nauki inych języków). Stale rozwijają swój warsztat- nie ma mowy o nudnych lekcjach.

Po drugie: fajny człowiek. Nasi kursanci uważają (ankiety), że nasi lektorzy są wyjątkowo mili i kulturalni ale potrafią jednocześnie przycisnąć i podkręcić tempo zajęć. Zatrudniamy około stu lektorów (pełen przekrój osobowosci i temperamentów)- jeśli więc uważacie Państwo, że Wasze dziecko dobrze będzie współpracować z osobą energiczną, prosimy o taką informację; jeśli zaś Wasze dziecko woli uczyć się języka z osobą spokojną- poinformujcie nas o tym.

Po trzecie: Mamo kiedy następny angielski? Nasi mali kursanci nie mogą sie doczekać swoich zajęć. Jeśli jest inaczej, widocznie lektor nie sprawdza się w uczeniu dzieci języka. Na lekcje angielskiego (lub innego języka) z Państwa dzieckiem przyjedzie sprawdzony lektor, którego zajęć nie mogą się doczekać inne dzieci.

poznaj ludzi, którzy odciagną Twoje dziecko od komputera: lektorzy

Proponujemy:

angielski z dojazdem do domu

niemiecki z dojazdem do domu

hiszpański z dojazdem do domu

włoski z dojazdem do domu

francuski z dojazdem do domu

rosyjski z dojazdem do domu