Kursy dla młodzieży i dorosłych

Język Angielski z dojazdem

z dojazdem również: hiszpański, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski

Jeśli brak Państwu czasu by dojeżdżać do naszej szkoły, nasi lektorzy przyjadą do Was.

W cenie korepetycji (od 60 zł za godzinę lekcyjną), oprócz profesjonalnej nauki języka, uzyskacie Państwo dostęp do zasobów nowoczesnej szkoły językowej. Dla wybierających język angielski przygotowaliśmy także pakiet “totalne zanurzenie w języku” : zerknij

Decydując się na angielski z dojazdem (czy inny język z dojazdem) macie Państwo do wyboru wszystkie rodzaje prowadzonych przez nas kursów (konwersacje, angielski branżowy, przygotowanie do egzaminów, angielski korepetycje i wiele innych).

Możecie Państwo również wybrać intensywność nauki języka oraz dni i godziny odbywania zajęć.

Gdzie?
Warszawa i okolice oraz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od pozostałych oddziałów naszej szkoły: Pruszków, Tarczyn, Grójec, Góra Kalwaria, Warka, Piaseczno. Angielski także Otwock, Józefów, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Karczew

Jak zacząć?

Prosimy o telefon z informacją gdzie i kiedy chcieliby Państwo odbyć pierwsze zajęcia. Będziemy też mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeśli pierwsze spotkanie spełni Państwa oczekiwania, zaproponujemy podpisanie umowy na okres wygodny dla Państwa).

Pierwsza lekcja

Aby nie tracić Państwa czasu na pierwszych zajęciach, będziemy chcieli wcześniej dowiedzieć się jakie macie oczekiwania odnośnie swoich zajęć, nauki języka oraz lektora.

Twój lektor

Wykwalifikowany profesjonalista. Od minimum kilku lat prowadzi kursy języka angielskiego lub języka, którego chcesz się uczyć. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, by rozwijać swój warsztat- nie ma mowy o nudnych lekcjach.

Sympatyczny człowiek- wiemy z ankiet i rozmów z kursantami, że uważają naszych lektorów za osoby szczególnie miłe i przyjazne choć skoncentrowane na osiągnięciu celu edukacyjnego. Dzięki dużemu zróżnicowaniu osobowości, doświadczeń i narodowości w naszym zespole (niemal stu lektorów) potrafimy wybrać osobę, która spełni Twoje oczekiwania. Uważamy za naturalne, że kursant może oczekiwać, by jego lektor był kobietą lub mężczyzną, by był z natury energiczny i wesoły lub by był raczej typem spokojnego, skoncentrowanego na celu naukowca.

zobacz część z naszych lektorów: lektorzy

Proponujemy:

  • angielski z dojazdem do domu lub pracy
  • hiszpański z dojazdem do domu lub pracy
  • niemiecki z dojazdem do domu lub pracy
  • francuski z dojazdem do domu lub pracy
  • włoski z dojazdem do domu lub pracy
  • rosyjski z dojazdem do domu lub pracy