Kursy dla młodzieży- język angielski i inne języki, korepetycje

Sneakers?

Trainers?

trail shoes?

sport shoes?

Shoes?

20% zniżki na kursy dla młodzieży

Wiesz co nosisz?

Informacje ogóle:

 

 • Jasny Cel

   

  Podaj nam swoją dostępność- wygodne dla Ciebie dni i godziny, zaproponujemy Ci kurs, który odpowiada Twojej dostępności. Na każdym poziomie mamy najczęściej po kilka grup, masz więc możliwość wyboru.

  Prowadzimy zajęcia w godzinach od 8.00 do 22.00 jednak najczęściej młodzież wybiera zajęcia w przedziale od 14.00 do 20.00, a na kursach sobotnich popularne są godziny ranne. W tych godzinach najłatwiej jest nam zaproponować grupę niezależnie od poziomu zaawansowania.

  Wybierając zajęcia indywidualne sam określasz dni i godziny- my się dostosowujemy.

  Zaproponujemy Ci kurs na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od A1 do C2). Jeśli nie chcesz uczyć się i nie startujesz od zera, będziemy chcieli sprawdzić Twój aktualny poziom zaawansowania. Zaprosimy Cię na test, porozmawiasz z lektorem lub metodykiem i dostaniesz propozycję kursu w ciągu 24-48 godzin.

  Jeżeli test kwalifikacyjny nie poszedł Ci dobrze, ale masz determinację i ambitnie chcesz zacząć na nieco wyższym poziomie- rozważymy taką możliwość.

  Do wyboru jest różna intensywność kursów oraz liczebność grupy.

  Jeżeli chciałbyś mieć zajęcia z konkretnym lektorem lub dołączyć do grupy znajomych, również spróbujemy Ci to umożliwić (ewentualne przeszkody to: poziomy zaawansowania, ilość wolnych miejsc w grupie, godziny zajęć grupy a Twoja dostępność)

   

  Zazwyczaj pierwsze zajęcia są próbne (choć płatne). Najlepiej przyjdź na na pierwszą lekcję i przekonaj się osobiście z kim będziesz uczył się języka angielskiego.

  Lekcje są urozmaicone, nie będziesz się nudzić. Skupiamy się na efektach, ale zawsze jest trochę zabawy i śmiechu.

  Na większości rodzajów kursów musisz mówić. Wiemy jak sprawić byś nauczył się to robić naturalnie, oczywiście nie stworzysz nowych połączeń w mózgu (a więc nie nauczysz się niczego nowego) bez odrobiny emocji i stresu, więc na każdej lekcji będą nowe wyzwania- nie obawiaj się, wiemy jak sprawić byś prawie tego nie zauważał i by towarzyszyła temu dobra zabawa.

  Szybko poznamy ile jesteś w stanie z siebie dać. Czasem będzie Ci się wydawać, że Twój lektor mógłby już odpuścić i dać Ci więcej luzu- pamiętaj, że lektor jest już myślami kilka lekcji do przodu i wie kiedy najlepiej zluzować a kiedy przycisnąć. Owszem, nie zna Twoich wszystkich innych obowiązków- wystarczy dać mu sygnał, a opracuje dla Ciebie indywidualną ścieżkę na trudny okres. Rozumiemy, że czasem potrzebujesz nieco swobody na zajęciach czy w przygotowaniu prac domowych- damy Ci ją. Pamiętaj jednak, że naszym głównym (i wspólnym) celem jest to byś zrobił możliwie szybko postęp językowy- zaufaj naszym sprawdzonym zasadom.

  Na naszych zajęciach nie marnujesz czasu (nawet jeśli się dobrze bawisz). Dobry lektor (a na takiego u nas trafisz) wie jak sprawić byś chętnie mówił, był zaangażowany i zmotywowany. Na każdych zajęciach wyciągasz z pamięci słówka i zwroty poznane dawno i niedawno- robisz to w zabawie lub robiąc mające sens ćwiczenia- to najlepsze metody byś opanował wprowadzony materiał. Czasem zbieramy całą Twoją wiedzę i piszesz test. Nie obawiaj się- te testy pokazują Ci jak dużo się już nauczyłeś, a nie jak dużo jeszcze nie wiesz.

  Każdy rodzaj kursu różni się intensywnością i tempem w jakim osiągniesz efekty.  Dla przykładu, ucząc się języka “ogólnego” w grupie na kursie standardowym (2×70 minut tygodniowo) po roku nauki wejdziesz na kolejny poziom zaawansowania językowego, czyli na przykład z A2 na B1 lub z B1 na B2.

  Na większości kursów pracujemy  z nowoczesnymi podręcznikami. Na zajęciach indywidualnych pracujemy czasem na Twoim podręczniku ze szkoły publicznej (jeśli takie są Twoje potrzeby) lub na materiałach, które będą wybierane bezpośrednio do Twoich potrzeb.

  Do większości kursów kursów jest dodawany komponent online w postaci platformy e-learningowej lub aplikacji na telefon czy stronę internetową. Jako nasz kursant możesz również korzystać z innych materiałów, które posiada szkoła- niekoniecznie związanych z Twoim kursem (cyfrowych i papierowych).

   

  Jeśli opuścisz zajęcia postaramy się byś ich całkowicie nie stracił, znajdziemy dla Ciebie czas lub sposób na nadrobienie materiału, a gdy masz trudniejszy okres- doradzimy, podpowiemy, wesprzemy. Możesz też w pełni uczestniczyć w zajęciach swojej grupy siedząc w domu przed własnym komputerem.

  Nie zdziw się, jeśli po kilku latach od zakończenia kursu podczas przypadkowego spotkania będziemy pamiętać Twoje imię oraz to, że na przykład średnio radziłeś sobie z trzecim trybem warunkowym 😉 Fakt, że jesteśmy dużą szkołą paradoksalnie wynika właśnie z tego, że każdego kursanta chcemy poznać dobrze. Im szybciej poznamy Twoje style uczenia się, tym szybciej pomożemy Ci zrobić postępy.

  Świadectwo wydajemy na koniec roku szkolnego.

  Dostaniesz również precyzyjną informację o swoich postępach

 • Metody i ludzie

   

  Wymęczymy Twój mózg metodą komunikacyjną (zazwyczaj), jednak metody dobieramy do rodzaju kursu (zajęcia grupowe, indywidualne,  kurs egzaminacyjny czy konwersacje) oraz zależnie od poziomu zaawansowania kursantów. Szybko się Ciebie nauczymy, zanim się zorientujesz, będziemy wiedzieć co Cię motywuje do nauki i jak wchłaniasz materiał.

  Specjalizujemy się w uczeniu mówienia. Jednak żebyś mógł się nieźle komunikować (nawet grając w gry online) dostaniesz też mocne wsparcie by zdobyć umiejętności słuchania, czytania i pisania.

  Uczymy języka, który potrzebny Ci będzie nie tylko w Twojej szkole publicznej czy na studiach. Poznasz język wykorzystywany na co dzień przez Twoich rówieśników lub w mediach społecznościowych czy YouTube. Będziesz brzmiał naturalnie.

  Zajęcia prowadzimy w języku obcym. Na kursach egzaminacyjnych i na niższych poziomach zaawansowania jest trochę więcej języka polskiego.

  Będziemy Cię również zachęcać do samodzielnej pracy w domu. Podpowiemy które narzędzia e-learningowe będą dla Ciebie najlepsze, z jakich aplikacji językowych zrobisz najlepszy użytek. Masz również dostęp do naszej bogato wyposażonej biblioteki.

   

  Nawet najlepsze metody się nie sprawdzą jeśli Twój lektor nie będzie w stanie z nich skorzystać. Twój lektor będzie wiedział jak pracować z młodzieżą.

  Po pierwsze zna świetnie język i wie jak go uczyć nowocześnie i skutecznie. Ma doświadczenie, wykształcenie i wiedzę. Wie jak osiągać efekty i wie kiedy i jak wymagać. Jest dobrze oceniany przez innych kursantów i naszych metodyków. Jego doświadczenie nie oznacza, że jest rutyniarzem- wręcz przeciwnie.

  Nie będziesz się wstydzić zapytać, znajdzie dla ciebie czas, młodzież traktujemy jak partnerów (co nie znaczy, że nie stawiamy wam celów i nie przykręcamy śruby). Twój lektor z pewnością pomoże ci rozwijać język pod kątem Twoich zainteresowań i pasji.

  Twój lektor będzie wyrozumiały, cierpliwy i elestyczny.

  Pamiętaj też, że twoi rówieśnicy w grupie (jeśli wolisz grupę) będą zróżnicowani jeśli chodzi o oczekiwania dotyczące lektora i samych zajęć- jedni będą lubić lektora spokojnego a inni energicznego, a lektor musi zadbać o koncentracje, efekty i zmotywowanie całej grupy i każdego z osobna… Przekonasz się, ze w naszej szkole pracują lektorzy, którzy oprócz tego, że są specjalistami, są również fajnymi ludźmi.

  Twój lektor jest zorganizowany… tak, wiemy… czasem młodzież nie uznaje tej cechy za coś co jest cool… Ktoś jednak musi być zorganizowany i uporządkowany abyś Ty mógł błyszczeć i dać wyraz swojej kreatywności 🙂

   

  Dotychczas z naszych kursów językowych skorzystało ponad około 20 tysięcy nastolatków. Ponad 2 tysiące z nich zdało egzaminy językowe (m.in.: FCE, CAE, CPE).

  Mamy technologię i wiedzę, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

  Nasi lektorzy pracujący nastolatkami mają pozytywną energię i czują Twoją generację. Widać to najlepiej na obozach językowych, które organizujemy.

  Cele jakie stawiamy sobie i Tobie są oczywiście zależne od rodzaju i intensywności kursu. Na kursach standardowych (2×1,5 godz. lekcyjnej, język ogólny) naszym celem po roku nauki jest:

  – wejście z grupą na kolejny poziom zaawansowania językowego (mówienie, słuchanie/rozumienie, pisanie)

  – używanie na zajęciach tylko języka angielskiego

 • Program

  W zależności od intensywności kursu poznasz od 400 do 1300 słów i zwrotów w roku szkolnym. 50-70% wprowadzonego słownictwa będziesz używać czynnie w mowie.

  Zaufaliśmy najlepszym brytyjskim wydawnictwom- podręczniki stanowią dla nas bazę do realizacji naszych sprawdzonych programów. Wprowadzamy słownictwo i zwroty przydatne w autentycznych sytuacjach życiowych i biznesowych.

  6 poziomów zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1, C2

  Realizacja celów opisanych wyżej jest regułą.

  Do wyboru różna intensywność kursów- kliknij obrazki na górze strony. Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu, dostępne także kursy intensywne. Zajęcia grupowe i indywidualne.

 

W zależności od rodzaju kursu, który wybierzesz, te proporcje będą wyglądały inaczej.

20%
Gramatyka
40%
Słownictwo
40%
Konwersacje

Za godz. lekcyjną

PLN 18.5
 • 2 spotkania w tygodniu po 45 minut

Miesięcznie

PLN 130
 • 2 spotkania w tygodniu po 45 minut

Semestralnie

PLN 521
 • 2 spotkania w tygodniu po 45 minut