FAQ

Home / FAQ

Często zadawane pytania

(ta podstrona jest prawie gotowa… jeszcze chwilka)

Jeśli niżej nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, chętnie odpowiemy- zadzwoń.

Dzieci 40%
Młodzież 30%
Dorośli 30%
0 Kursanci
0 Rodzaje kursów
0 Lektorzy
0 Oddziały

Masz pytania? My mamy odpowiedzi

Przyjmujemy zgłoszenia oraz tworzymy grupy w każdym miesiącu roku szkolnego. Oczywiście największy wybór kursów (i dostępność miejsc) jest we wrześniu i październiku oraz w styczniu, lutym i w marcu. Prowadzimy również kursy wakacyjne.

Są różne intensywności kursów grupowych do wyboru. Kursy standardowe to dwa spotkania w tygodniu po półtorej godziny lekcyjnej (70 minut), są również kursy mniej i bardziej intensywne, np.: 1 raz w tygodniu 90 minut, 2 razy w tygodniu po 45 minut, 2 razy w tygodniu po 90 minut oraz kursy intensywne.

W przypadku zajęć indywidualnych kursant sam ustala intensywność zajęć (w tym liczbę godzin w tygodniu)- my staramy się, co najwyżej, doradzić.

Kursy odbywają się w godzinach od 6.00 do 22.00, prowadzimy zajęcia także w weekendy.

W naszym cenniku widać koszty wszystkich opisanych rodzajów kursów.

Można wybrać liczebność grupy: 7-9os lub 4-6os lub 2-3os lub max. 2os lub zajęcia indywidualne- 1os.

Tak, oczywiście. Prosimy o podanie odpowiadających Państwu dni i godzin odbywania zajęć- spróbujemy się dostosować. Kursant ustala liczbę godzin w tygodniu, intensywność kursu- możemy ewentualnie doradzić, znając Państwa potrzeby i aktualny poziom zaawansowania.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1, C2

Tak, oczywiście. Przez internet prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Wszystkie rodzaje kursów widoczne na naszej stronie są dostępne przez internet.

Przyjmujemy dzieci w wieku od trzech lat.

Tak, można zrezygnować w każdej chwili- obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Tak, oczywiście. Są one jednak płatne zgodnie z cennikiem.

Nasi lektorzy ukończyli filologie i kolegia językowe, native speakerzy mają dyplomy CELTA lub DELTA. Są to ludzie pełni energii ale zorganizowani i profesjonalni. Jesteśmy dumni, że kilkudziesięciu z naszych lektorów pracuje z nami od ponad dziesięciu lat

Ponieważ stawiamy na komunikację, uczymy metodą komunikacyjną ALE korzystamy z całego arsenału metod, środków i doświadczeń aby osiągnąć cel. Są rodzaje kursów, na których ta metoda się nie sprawdzi, są także kursanci mający jasno zdefiniowane potrzeby i dla nich dobieramy odpowiednie i sprawdzone metody nauki.

Jeśli zaś chodzi o metodę komunikacyjną, to nieskromnie powiemy, że nauka z nami przynosi rezultaty- po prostu wiemy jak to robić. Wszystkie szkolenia jakie organizujemy dla naszych lektorów skupiają się głównie na rozwijaniu umiejętności uczenia jak mówić. Korzystamy z 18 lat doświadczenia oraz z najnowszych zdobyczy neuronauki i technologii.

Lektor ma do pomocy grupę doświadczonych specjalistów dbających o jakość Twoich zajęć. Dokładnie wiemy w jakim tempie nasz kursant i grupy kursantów zdobywają wiedzę i rozwijają umiejętności językowe.

Działamy z sukcesami od 2001 roku. Tak zwana niewidzialna ręka rynku sprawdziła nas na wszelkie możliwe sposoby i pozwoliła zostać i wyznaczać trendy 🙂

Nie będziemy obiecywać złotych gór. Wszystko co fajne w życiu wymaga jednak odrobiny wysiłku. Opanowanie języka również.

Miernikiem efektów naszej pracy są dla nas sukcesy naszych kursantów

Najbardziej cieszy nas gdy nasi kursanci startują u nas z poziomu zerowego i kończą nasze kursy na poziomie C1 – ponad tysiąc takich kursantów.

Ponad tysiąc naszych kursantów zdało egzaminy FCE, CAE, Proficiency, TOEFL i inne.

Pomogliśmy niemal dwu tysiącom maturzystów zdać matury językowe.

Nasi mali kursanci zdają egzaminy KET i PET

Tak. Od wielu lat organizujemy obozy językowe dla dzieci i młodzieży- letnie i zimowe. Szczegóły w naszych biurach.

Płatności dokonywać można co miesiąc, co pół semestru lub co semestr. Przy płatności za semestr oferujemy do 16% zniżki. Szczegóły i pozostałe zniżki opisane są w cenniku.

Chcesz więcej informacji?