Niemiecki Dla Dorosłych

 

Informacje ogóle:

 

 • Jasny Cel

  Zaproponujemy Ci kurs odbywający się w dniach i godzinach, które są wygodne dla Ciebie. Na każdym poziomie mamy najczęściej po kilka grup, masz więc możliwość wyboru.

  Prowadzimy zajęcia w godzinach od 8.00 do 22.00 jednak najczęściej dorośli wybierają zajęcia w przedziale od 17.00 do 20.00, a na kursach sobotnich popularne są godziny ranne. W tych godzinach najłatwiej jest nam zaproponować grupę niezależnie od poziomu zaawansowania.

  Wybierając zajęcia indywidualne sam określasz dni i godziny- my się dostosowujemy.

  Zaproponujemy Ci kurs na jednym z sześciu poziomów zaawansowania (od A1 do C2). Jeśli nie chcesz uczyć się i nie startujesz od zera, będziemy chcieli sprawdzić Twój aktualny poziom zaawansowania. Zaprosimy Cię na test, porozmawiasz z lektorem lub metodykiem i dostaniesz propozycję kursu w ciągu 24-48 godzin.

  Do wyboru jest różna intensywność kursów oraz liczebność grupy.

   

  Nie musisz podpisywać umowy przed pierwszymi zajęciami. Najlepiej przyjdź na swoje pierwsze zajęcia i przekonaj się osobiście z kim będziesz uczył się języka angielskiego.

  Twój lektor ma pełne kwalifikacje zawodowe. Jest skuteczny – jest dobrze oceniany przez innych kursantów i naszych metodyków. Jest doświadczony ale nie jest rutyniarzem, chce a nie musi, wciąż rozwija swój warsztat. Ma ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne – nie zanudzi Cię, zarazi swoją pasją, podzieli się energią, wie kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić i wrócić do zapomnianego materiału. Większość z naszych lektorów pracuje z nami od kilku lat.

  Po wybraniu rodzaju kursu zabieramy się do pracy. Każdy z rodzajów kursu różni się oczywiście intensywnością pracy, czasem osiągnięcia efektów oraz metodami prowadzenia zajęć. Kilkanaście lat naszego doświadczenia gwarantuje jednak, że zrealizujemy to, co Państwu obiecamy.

  Dla przykładu,ucząc się języka ogólnego w grupie na kursie standardowym (2×70 minut tygodniowo) po roku nauki wejdziesz na kolejny poziom zaawansowania językowego, czyli na przykład z A1 na A2 lub z A2 na B1.

   

  Jeśli uczysz się w grupie i nie możesz pojawić się na zajęciach, po prostu zadzwoń i daj nam znać, zadbamy o to byś ich całkowicie nie stracił. Większość z naszych kursantów jest “z polecenia” i nie chcemy tego zmieniać. Dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie czas, a gdy masz trudniejszy okres- doradzimy, podpowiemy, wesprzemy.

  Nie zdziw się, jeśli po kilku latach od zakończenia kursu podczas przypadkowego spotkania będziemy pamiętać Twoje imię oraz to, że na przykład średnio radziłeś sobie z trybami warunkowymi 😉 Fakt, że jesteśmy dużą szkołą paradoksalnie wynika właśnie z tego, że każdego kursanta chcemy poznać dobrze. Im szybciej poznamy Twoje style uczenia się, tym szybciej zrobisz postępy.

  Świadectwo wydajemy na koniec roku szkolnego.

  Dostaniesz również precyzyjną informację o swoich postępach

 • Metody

   

  Zazwyczaj stosujemy metodę komunikacyjną, jednak metody dobieramy w zależności od rodzaju kursu (zajęcia grupowe, indywidualne,  kurs egzaminacyjny, angielski branżowy) oraz zależnie od poziomu zaawansowania kursantów. Szybko się Ciebie nauczymy, zanim się zorientujesz, będziemy wiedzieć co Cię motywuje do nauki i jak najefektywniej podać Ci materiał.

  Na kursach języka ogólnego stosujemy metodę komunikacyjną. Aby komunikacja była pełna i skuteczna – musi działać w obie strony i być precyzyjna. Mimo nacisku na mówienie, uczymy więc słuchania, czytania i pisania.

  Uczymy języka praktycznego, do wykorzystania w autentycznych życiowych sytuacjach. Oczywiście w życiu potrzebny jest też tzw. język literacki- język mediów, biznesu – wykorzystujemy więc najlepsze dostępne podręczniki doświadczonych wydawnictw językowych uzupełniając je własnymi materiałami.

  Zajęcia prowadzimy w języku obcym (w stopniu proporcjonalnym do poziomu zaawansowania grupy). Jak zmusimy Ciebie do używania języka angielskiego? Mamy świetnie przeszkolonych lektorów, którzy potrafią zbudować taką atmosferę byś po pierwsze chciał mówić. Większość szkoleń, które organizujemy dla naszych lektorów daje im narzędzia ułatwiające osiągnięcie tego celu.

  Będziemy Cię również zachęcać do samodzielnej pracy w domu. Podpowiemy które narzędzia e-learningowe będą dla Ciebie najlepsze, z jakich aplikacji językowych zrobisz najlepszy użytek. Masz również dostęp do naszej bogato wyposażonej biblioteki.

   

  Uczymy języka praktycznego, potrzebnego dorosłym “tu i teraz” w ich życiu osobistym i zawodowym. Korzystamy z nowoczesnych podręczników i programów, które gwarantują że będziesz się uczył języka używanego przez anglojęzyczny świat.

  Angielski ułatwia poruszanie się we współczesnym świecie, ale bez zrozumienia subtelnych różnic kulturowych jest tylko nie w pełni wykorzystanym narzędziem- zdobędziesz wiedzę także w tym zakresie.

   

  Dotychczas z naszych kursów językowych skorzystało ponad 15 tysięcy dorosłych kursantów. Ponad półtora tysiąca z nich zdało egzaminy językowe (m.in.: FCE, CAE, CPE).

  Korzystamy z naszych doświadczeń oraz z najnowszych technologii i wiedzy.

  Wszyscy nasi lektorzy pracujący z dorosłymi mają minimum kilka lat doświadczenia w pracy z dorosłymi, wiedzę i pozytywną energię. Nie spoczywamy na laurach- stale analizujemy co i jak możemy poprawić aby nasze zajęcia były jeszcze lepsze. Systematycznie szkolimy naszych lektorów.

  Nad zajęciami czuwają profesjonalni metodycy.

  Cele jakie stawiamy sobie i Państwu są oczywiście zależne od rodzaju i intensywności kursu. Na kursach standardowych (2×1,5 godz. lekcyjnej, język ogólny) naszym celem po roku nauki jest:

  – wejście z grupą na kolejny poziom zaawansowania językowego (mówienie, słuchanie/rozumienie, pisanie)

  – używanie na zajęciach tylko języka angielskiego

 • Program

  W zależności od intensywności kursu poznasz od 400 do 1300 słów i zwrotów w roku szkolnym. 50-70% wprowadzonego słownictwa będziesz używać czynnie w mowie.

  Zaufaliśmy najlepszym brytyjskim wydawnictwom- podręczniki stanowią dla nas bazę do realizacji naszych sprawdzonych programów. Wprowadzamy słownictwo i zwroty przydatne w autentycznych sytuacjach życiowych i biznesowych.

  6 poziomów zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1, C2

  Realizacja celów opisanych wyżej jest regułą.

  Do wyboru różna intensywność kursów- proszę kliknąć na obrazki na górze strony. Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu, dostępne także kursy intensywne. Zajęcia grupowe i indywidualne.

50%
Gramatyka
63%
Słownictwo
84%
Konwersacje

Miesięcznie

PLN 89
 • Lorem ipsum

Semestralnie

PLN 499
 • Lorem ipsum

Rocznie

PLN 899
 • Lorem ipsum