Jak się zapisać?

Najpierw musimy ustalić Państwa preferencje dotyczące nauki języka – rodzaj kursu, liczebność grupy, preferowane dni i godziny. Można to zrobić telefonicznie lub osobiście w naszym biurze.

Jeśli mieli Państwo wcześniej kontakt z językiem – ustalimy Państwa aktualny poziom zaawansowania na podstawie bezpłatnego testu. Test składa się z części pisemnej (20-30 min) i ustnej (kilkuminutowa rozmowa z lektorem). Na test można umówić się telefonicznie. Część pisemną również można zrobić online:

test język angielski                  test język niemiecki               test język hiszpański

Następnie przedstawiamy Państwu propozycję zajęć zgodnie z Państwa preferencjami i poziomem zaawansowania, podpiszemy umowę i przyjmiemy płatność. Teraz już możemy rozpocząć kurs…

  Twoje imię i nazwisko

  Oddział

  Przewidywany poziom

  Język

  Dla kogo

  Rodzaj

  Rodzaj

  Rodzaj

  Intensywność

  Numer telefonu

  Data startu

  Godzina od

  Godzina do

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pi School (Al. Jerozolimskie 99/22, 02-001 Warszawa).